تاریخ انتشار : دوشنبه 14 آذر 1401 - 21:26
140 بازدید
کد خبر : 205881

دانلود زیرنویس فیلم Picnic on the Grass 1959 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم Picnic on the Grass 1959 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم Picnic on the Grass 1959 زیرنویس فیلم پیک نیک روی چمن یک فیلم کمدی فرانسوی به نویسندگی و کارگردانی ژان رنوار با بازی پل موریس، فرنان ساردو و کاترین روول است که در سال ۱۹۵۹ منتشر شد. در بریتانیا با عنوان اصلی یا در ترجمه به نام ناهار روی چمن شناخته می

دانلود زیرنویس فیلم Picnic on the Grass 1959 زیرنویس فیلم پیک نیک روی چمن یک فیلم کمدی فرانسوی به نویسندگی و کارگردانی ژان رنوار با بازی پل موریس، فرنان ساردو و کاترین روول است که در سال ۱۹۵۹ منتشر شد. در بریتانیا با عنوان اصلی یا در ترجمه به نام ناهار روی چمن شناخته می شود. طنزی درباره علم و سیاست معاصر، حول محور یک زیست شناس و سیاستمدار برجسته می چرخد که می خواهد لقاح مصنوعی را جایگزین رابطه جنسی کند، اما زمانی که پیک نیکی که او ترتیب می دهد توسط نیروهای طبیعت قطع می شود، شروع به بازنگری می کند. این فیلم مسائلی از مدرنیته، بازتولید انسان، جوانان و ادغام اروپا را مطرح می کند. این ایده آلیسم خردگرا را به سخره می گیرد و نوعی از ماتریالیسم را که با اساطیر کلاسیک و فلسفه یونان باستان مرتبط است تجلیل می کند.

برای دانلود زیرنویس اینجا کلیک کنید

دانلود زیرنویس فیلم Picnic on the Grass 1959 - بلو سابتایتل

زیرنویس فیلم Picnic on the Grass 1959 زیست شناس مشهور فرانسوی اتین الکسیس پیشتاز انتخابات آتی برای اولین رئیس جمهور اروپا است. او از لقاح مصنوعی اجباری برای بهبود بشریت و شایسته ساختن آن برای علم مدرن حمایت می کند. او به تازگی با دختر عموی آلمانی خود ماری شارلوت نامزد کرده است و او را به یک پیک نیک در نزدیکی عمارت خود در پروونس دعوت کرده است.

دانلود زیرنویس فیلم پیک نیک روی چمن ۱۹۵۹ ننه، دختر یک کشاورز، پس از یک رابطه ناموفق از مردان ناامید می شود، اما همچنان بچه می خواهد و درخواست می کند تا سوژه آزمایشی برای پروژه لقاح اتین باشد. او در نهایت به عنوان خدمتکار اتاق او استخدام می شود و با دیگر خدمتکاران در پیک نیک همراهی می کند. در پیک نیک چندین پسر عموی زوج نامزد حضور دارند – افراد خشن و منطقی که به پیشرفت علمی اعتقاد دارند. آنها از خبرنگاران دعوت کرده اند تا رویداد پیک نیک را که می خواهند به عنوان نمادی برای اروپای متحد جدید ارائه کنند، مستند کنند. پیک نیک در کنار ویرانه های معبد دیانا، الهه ای که رومیان باستان معتقد بودند سرپرست زایمان بوده، برگزار می شود. در همین نزدیکی هم گروهی از کمپ داران جوان قرار دارند. ننه با دیدن گاسپارد بزکار نگران می شود. او می داند که وقتی فلوت خود را می نوازد، اتفاقات عجیبی رخ می دهد. گاسپارد بازی می کند و ناگهان باد شدیدی صندلی ها و میزهای پیک نیک را می برد. همانطور که همه پوشیده می شوند، اتین و ننت از بقیه جدا می شوند.

زیرنویس فیلم Picnic on the Grass 1959 - بلو سابتایتل

زیرنویس Picnic on the Grass 1959 وقتی باد فروکش می‌کند، آن دو دعوت می‌شوند تا با کمپینگ‌ها بنشینند، و اتین برای آنها توضیح می‌دهد که چگونه امیدوار است اشتیاق را از بین ببرد. در همین حال، یک باکانالیا در میان مهمانان پیک نیک نه چندان دور رخ می دهد. اتین که اردونشینان را به دنبال ماری شارلوت رها می‌کند، در نهایت ننت را در حال شنا برهنه می‌بیند و به‌طور مشهودی تحت تأثیر قرار می‌گیرد. وقتی ننت از آب بیرون می آید و به او می پیوندد، نواختن فلوت گاسپارد دوباره شنیده می شود و هر دو با هم به سمت نی های بلند می دوند. پس از بازگشت، پسرعموها و خدمتکاران را می بینند که با ماشین ها در حال رفتن هستند. آنها تصمیم می‌گیرند به آنها نزدیک نشوند و در عوض دوباره به اردوگاه‌ها می‌پیوندند، که به آنها اجازه می‌دهند شب را در کمپ خود بمانند. صبح روز بعد، اتین می‌گوید که می‌خواهد برای مدتی از دنیا فرار کند، بنابراین او و ننت به خانه پدر ننت، نینو می‌روند. اتین شروع به بازنگری در رابطه بین انسان و جهان طبیعی می کند. عموزاده‌ها سرانجام محل اختفای او را پیدا می‌کنند و به خانه می‌رسند و ننه را متقاعد می‌کنند که آنجا را ترک کند. اتین که متوجه می شود او رفته است، آشفته می شود و به دنبال او می رود و به سراغ گاسپارد، بزبان می رود که به او توصیه می کند در مقابل بزش زانو بزند و از او کمک بخواهد. پس از انجام این کار، اتین به وجد آمده و فریاد می زند “مرگ علم!” قبل از اینکه توسط پسرعموهایش به زور بازداشت شود.

زیرنویس فیلم پیک نیک روی چمن ۱۹۵۹ اتین به زندگی قدیم خود باز می گردد، اما در روز عروسی خود متوجه می شود که ننه که با خوشحالی فرزندش را باردار است، در آشپزخانه هتل کار می کند. او ناگهان او را به جای ماری شارلوت به جمعیت منتظر می آورد. او کمپین ریاست جمهوری خود را با سخنرانی درباره علم و طبیعت آغاز خواهد کرد و قصد دارد با ننه ازدواج کند.

زیرنویس Picnic on the Grass 1959 - بلو سابتایتل

زیرنویس پیک نیک روی چمن ۱۹۵۹ پذیرش در فرانسه داشت و یک شکست تجاری بود. رنوار چند هفته پس از اولین نمایش در پاریس در نامه ای به تهیه کننده ژینت دوینل این موضوع را بیان کرد. او نوشت که این شکست او را نسبت به کارهای سینمایی و تلویزیونی به طور کلی بیزاری کرده است. از این پس، او به جای آن بر موقعیت تدریس خود در دانشگاه کالیفرنیا، برکلی، نمایشنامه‌هایش و کتابش درباره پدرش تمرکز خواهد کرد. پیک نیک روی چمن بعداً در ایالات متحده نمایش قابل توجهی داشت که او را به وجد آورد.

برچسب ها : ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها