تاریخ انتشار : شنبه 26 آذر 1401 - 15:19
121 بازدید
کد خبر : 206297

دانلود زیرنویس فیلم Valliddari Madhya 2022 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم Valliddari Madhya 2022 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم Valliddari Madhya 2022 وارون (ویراج اشوین)، فارغ التحصیل رشته مهندسی، کسب و کاری را راه اندازی می کند که از رفاه والدینی که از فرزندانشان دوری می کنند مراقبت می کند. در این فرآیند، والدین آنوایا (نها کریشنا) مشتریان وارون می شوند. وارون در لحظه ای که آنوایا را می بیند عاشق

دانلود زیرنویس فیلم Valliddari Madhya 2022 وارون (ویراج اشوین)، فارغ التحصیل رشته مهندسی، کسب و کاری را راه اندازی می کند که از رفاه والدینی که از فرزندانشان دوری می کنند مراقبت می کند. در این فرآیند، والدین آنوایا (نها کریشنا) مشتریان وارون می شوند. وارون در لحظه ای که آنوایا را می بیند عاشق او می شود. آنوایا نیز او را دوست دارد، اما مشکل از زمانی شروع می شود که آلتر ایگوی وارون و آنوایا بر روابط آنها تأثیر می گذارد. بقیه فیلم درباره این است که چگونه زوج اصلی با نفس خود مقابله کردند.

برای دانلود زیرنویس اینجا کلیک کنید

دانلود زیرنویس فیلم Valliddari Madhya 2022 - بلو سابتایتل

زیرنویس فیلم Valliddari Madhya 2022 ایده اصلی فیلم مبنی بر اینکه خودی ها نباید در رابطه فرد نقش آفرینی کنند، خوب است. ویرج اشوین به عنوان فردی محافظه کار و عام، نقش خود را به خوبی ایفا کرد. او باهوش و ظریف به نظر می رسید و همچنین مهارت های رقص خود را در این فیلم نشان داد. بیندو چادرامولی، بازیگر نقش مادر قهرمان، در نقش خود خوب عمل کرد. صحنه ای که در آن او اهمیت داشتن طول عمر در یک رابطه را توضیح می دهد، به خوبی به نمایش گذاشته می شود.

نها کریشنا اولین بازی خود را با والیدداری مادیا انجام داد و در اولین فیلمش کار خوبی انجام داد. او به راحتی اجرا می‌کرد و در صحنه‌های احساسی نیز خوب عمل کرد. نها کریشنا نیز روی صفحه نمایش خوب به نظر می رسید. Srikanth Iyengar به عنوان روانشناس اجرای خوبی ارائه داد و صحنه های او قابل تماشا بود.

دانلود زیرنویس فیلم ولیدداری مدیا ۲۰۲۲ بزرگ‌ترین ایراد فیلم، فیلمنامه آن است که در کل ناهماهنگ است. درگیر کننده هم نیست. از همان ابتدا، مراحل بدون ایجاد هیچ حس هیجانی کسل کننده و خسته کننده به نظر می رسید. ایده قهرمان داستان مبنی بر شروع خدمات برای والدینی که از فرزندانشان دوری می کنند، بدیع نیست و اجرای آن نیز بد است. این شرکت در کوتاه‌مدت با کرور گردش مالی که احمقانه به نظر می‌رسید به یک موفقیت بزرگ تبدیل می‌شود.

زیرنویس فیلم Valliddari Madhya 2022 - بلو سابتایتل

زیرنویس Valliddari Madhya 2022 نقطه تضاد اساسی بین جفت اصلی به خوبی مشخص نشده است و صحنه‌هایی که در این رابطه می‌آیند به خوبی مدیریت نمی‌شوند. درام عمدتاً غایب بود و فقدان عمق عاطفی باعث شد که روند روال یکنواخت و بی‌علاقه به نظر برسد. مفهوم alter ego روی کاغذ خوب به نظر می رسید، اما همان روی صفحه نمایش ترجمه نشد.

کمدی عجیب و قدیمی به نظر می رسید و نتوانست آرامش مورد نیاز را به ارمغان بیاورد. این فیلم در مدت ۱۳۵ دقیقه به دلیل طولانی بودن فیلمنامه و سکانس های طولانی بسیار طولانی به نظر می رسد. نقطه اوج نیز معمول بود، با پیچ و تاب های مورد انتظار در راه بود، و پیام واقعی رقیق شد.

زیرنویس فیلم ولیدداری مدیا ۲۰۲۲ موسیقی مادو سراوانتی خوب است و چند آهنگ برای گوش دادن خوب بود. فیلمبرداری ر.ر کولانچی زیباست. با این حال، تدوین در حد مطلوب نیست و تیم باید حداقل ۱۰ تا ۱۵ دقیقه فیلم را کوتاه می کرد. ارزش تولید کافی است.

با آمدن به کارگردان، V.N. آدیتیا، او عملکردی پایین‌تر از فیلم را داشت. او هم داستان را بیان کرد، اما نوشته باید در انتقال قوی حرفش موثرتر می بود. یک فیلمنامه جذاب با احساسات مناسب و محکم می توانست تفاوت های بسیار بیشتری ایجاد کند.

زیرنویس Valliddari Madhya 2022 - بلو سابتایتل

زیرنویس ولیدداری مدیا ۲۰۲۲ فیلمی است که پتانسیل بالایی داشت. اما به عنوان یک فیلم کسل کننده و غیر هیجان انگیز به پایان می رسد. اگرچه پیام خوبی دارد، اما فقدان روایت جذاب و زمان طولانی برای مخاطب چندان خوشایند نیست و به عنوان یک تماشای ناامیدکننده این آخر هفته به پایان می رسد.

برچسب ها : ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها