تاریخ انتشار : شنبه 26 آذر 1401 - 15:37
158 بازدید
کد خبر : 206321

دانلود زیرنویس فیلم The Fabelmans 2022 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم The Fabelmans 2022 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم The Fabelmans 2022 زیرنویس فیلم فابلمن ها یک فیلم درام آمریکایی محصول سال ۲۰۲۲ به کارگردانی استیون اسپیلبرگ و نویسندگی و تهیه کنندگی تونی کوشنر و اسپیلبرگ است. این یک داستان نیمه اتوبیوگرافیک است که بر اساس دوران نوجوانی اسپیلبرگ و اولین سال‌های فیلم‌سازی ساخته شده و از طریق یک داستان اصلی

دانلود زیرنویس فیلم The Fabelmans 2022 زیرنویس فیلم فابلمن ها یک فیلم درام آمریکایی محصول سال ۲۰۲۲ به کارگردانی استیون اسپیلبرگ و نویسندگی و تهیه کنندگی تونی کوشنر و اسپیلبرگ است. این یک داستان نیمه اتوبیوگرافیک است که بر اساس دوران نوجوانی اسپیلبرگ و اولین سال‌های فیلم‌سازی ساخته شده و از طریق یک داستان اصلی از سمی فابلمن داستانی، فیلم‌ساز جوان مشتاقی روایت می‌شود که به بررسی این موضوع می‌پردازد که چگونه قدرت فیلم‌ها می‌تواند به او کمک کند تا حقیقت را ببیند. خانواده ناکارآمد و اطرافیانش گروهی از بازیگران این فیلم شامل گابریل لابل در نقش سامی، با میشل ویلیامز، پل دانو، ست روگن و جاد هیرش در نقش‌های فرعی هستند. این فیلم به خاطرات والدین واقعی اسپیلبرگ، آرنولد اسپیلبرگ و لی آدلر اختصاص دارد که به ترتیب در سال‌های ۲۰۲۰ و ۲۰۱۷ درگذشتند.

برای دانلود زیرنویس اینجا کلیک کنید

دانلود زیرنویس فیلم The Fabelmans 2022 - بلو سابتایتل

زیرنویس فیلم The Fabelmans 2022 در سال ۱۹۵۲ در شهر هادون، نیوجرسی، زوج یهودی میتزی و برت فابلمن، پسر کوچکشان سمی را برای دیدن اولین فیلم او می برند: بزرگترین نمایش روی زمین اثر سسیل بی. دمیل. سامی که از صحنه تصادف قطار خیره شده است، یک مدل مدل برای هانوکا می‌خواهد که یک شب در اواخر وقت با آن تصادف می‌کند. میتزی، با درک مقاصد سامی، به او اجازه می دهد تا صحنه تصادف دیگری را با استفاده از دوربین ۸ میلی متری برت فیلمبرداری کند. سامی به زودی شروع به فیلمبرداری منظم می کند و گاهی اوقات خواهرانش رجی، ناتالی و لیزا را در فیلمبرداری خود شرکت می دهد. پس از اینکه برت شغل جدیدی دریافت کرد، او و خانواده به همراه بهترین دوست و شریک تجاری خود، بنی لووی، به فینیکس، آریزونا نقل مکان کردند.

سال‌ها بعد، سامی که اکنون نوجوان است، به فیلم‌سازی با دوستانش در یک گروه پیشاهنگی ادامه می‌دهد و در طی آن شروع به استفاده از جلوه‌های پس از تولید می‌کند و متعاقباً نشانی در عکاسی به دست می‌آورد. بعداً، فابلمن‌ها، از جمله بنی، به همراه سامی که از تعطیلاتشان فیلم می‌گیرد، به یک سفر کمپینگ می‌روند. اندکی پس از آن، مادر میتزی می میرد و او را به شدت مضطرب می کند. برت با فراهم کردن تجهیزات کافی برای ویرایش فیلم، توصیه می‌کند که سامی باید فیلم سفر کمپینگ را به یک فیلم تبدیل کند تا بتواند میتزی را تشویق کند. سامی با زمان‌بندی فیلم بعدی‌اش مخالفت می‌کند، اما برت، که اشتیاق سمی به فیلم را چیزی بیش از یک سرگرمی نمی‌داند، استدلال می‌کند که ویدیوی خانگی مهم‌تر است.

صبح روز بعد، خانواده فابلمن با عموی میتزی، بوریس، رام کننده سابق شیر و کارگر فیلم، ملاقاتی غیرمنتظره دریافت می کنند. در آن شب، او با سامی در مورد به خطر انداختن خانواده اش با هنرش صحبت می کند و به او می گوید که هر دو جنبه همچنان با یکدیگر در تضاد خواهند بود. پس از خروج بوریس، سامی شروع به ویرایش فیلم سفر کمپینگ می کند، که در طی آن شواهدی از احساسات میتزی و بنی به هر یک از آنها مشاهده می شود و او را عصبانی می کند. پس از هفته‌ها برخورد شدید با او و بنی، سامی و میتزی با هم وارد بحث شدیدی می‌شوند که در طی آن او به پشت او سیلی می‌زند و او را کبود می‌کند. سامی مضطرب، فیلم جمع‌آوری شده را به میتزی نشان می‌دهد، هرچند او قول می‌دهد که آن را بین آنها مخفی نگه دارد.

دانلود زیرنویس فیلم فابلمن ها ۲۰۲۲ برت شغلی از IBM دریافت می کند و خانواده اش را ملزم می کند تا با او به کالیفرنیای شمالی نقل مکان کنند. برای اینکه ازدواجشان دست نخورده بماند، بنی در فینیکس می ماند، اما نه قبل از اینکه به سامی یک دوربین فیلم جدید هدیه دهد، که او قول می دهد هرگز از آن استفاده نکند. به زودی پس از رسیدن به محله و مدرسه جدیدش، سامی مورد هدف دانش آموزان لوگان و چاد قرار می گیرد که علیه او توهین های یهود ستیزانه اعمال می کنند. سامی همچنین با مونیکا مسیحی مومن شروع به ملاقات می کند. هنگام صرف شام با خانواده فابلمن، مونیکا به سمی پیشنهاد می‌کند که از روز پرش بزرگ‌شان در ساحل فیلمبرداری کند، کاری که سامی در نظر دارد و در نهایت پس از اینکه مونیکا به او می‌گوید پدرش یک دوربین ۱۶ میلی‌متری دارد، به او اجازه استفاده از آن را می‌دهد، انجامش می‌دهد.

زیرنویس فیلم The Fabelmans 2022 - بلو سابتایتل

زیرنویس The Fabelmans 2022 پس از اینکه سرانجام به خانه تازه خریداری شده خود نقل مکان کردند، میتزی و برت به دلیل کشف رابطه عاطفی میتزی طلاق خود را اعلام می کنند و خانواده را غمگین می کنند. در جشن جشن، سامی عشق خود را به مونیکا اعلام می کند و از او می خواهد که بعد از دبیرستان با او به هالیوود بیاید. مونیکا که نمی تواند نقشه های زندگی خود را دور بریزد، از او جدا می شود. در همین حال، فیلم Senior Skip Day در مقابل همسالان سامی پخش می‌شود، جایی که واکنش‌های هیجان‌انگیزی دریافت می‌کند و ظاهراً لوگان را ستایش می‌کند و چاد را بدنام می‌کند. لوگان با سمی روبرو می شود که به خاطر نقش مثبتش در فیلم گیج شده است، اما وقتی چاد به سمی حمله می کند و لوگان با چاد می جنگد، این دو به تفاهم می رسند. صبح روز بعد، میتزی و سامی در مورد آینده خود با هم صحبت می کنند. درست مثل میتزی که نمی تواند از عشقش به بنی چشم پوشی کند، او به سامی می گوید که از عشقش به فیلمسازی دست نکشد.

زیرنویس فیلم فابلمن ها ۲۰۲۲ سال بعد، سامی با برت در هالیوود زندگی می کند. سامی که نمی‌تواند در این زمینه کاری پیدا کند، به ترک دانشگاه فکر می‌کند، اما برت، پس از دیدن عکسی از میتزی و بنی با هم، با نارضایتی اشتیاق پسرش را می‌پذیرد، به او می‌گوید اگر این کار او را خوشحال می‌کند، راهش را ادامه دهد. سامی سرانجام نامه ای از CBS دریافت می کند که به او پیشنهاد همکاری در سریال قهرمانان هوگان را می دهد. با دانستن اینکه سامی بیشتر به فیلمسازی علاقه دارد، یکی از مدیران شبکه از سامی دعوت می کند تا با کارگردان فیلم، جان فورد، یکی از بزرگترین تأثیرات فیلمسازی او، که نکات کوتاهی در مورد قاب بندی به سامی ارائه می دهد، ملاقات کند. سامی که به تازگی سرحال شده است، در حالی که دوربین افق را دوباره قاب می‌کند و توصیه‌های فورد را تکرار می‌کند، از پشت صحنه استودیو عبور می‌کند.

زیرنویس The Fabelmans 2022 - بلو سابتایتل

زیرنویس فابلمن ها ۲۰۲۲ در وب‌سایت جمع‌آوری نقد Rotten Tomatoes، ۹۱ درصد از ۲۴۶ نقد، با میانگین امتیاز ۸.۲/۱۰ مثبت است. اجماع این وب سایت چنین است: “بخشی از خاطرات، بخشی از سرود قدرت فیلم ها، فابلمن ها می بینند که استیون اسپیلبرگ در حال کندوکاو در ریشه های خانوادگی است که به او کمک کرد تا به یک فیلمساز محبوب تبدیل شود – و ثابت می کند که لمس جادویی خود را از دست نداده است.” متاکریتیک که از میانگین وزنی استفاده می کند، بر اساس ۵۲ منتقد، امتیاز ۸۴ از ۱۰۰ را به فیلم اختصاص داده است که نشان دهنده «تحسین جهانی» است. تماشاگران شرکت‌کننده در نظرسنجی CinemaScore به فیلم نمره متوسط «A» را در مقیاس A+ تا F دادند.

برچسب ها : ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها