تاریخ انتشار : یکشنبه 13 آذر 1401 - 21:05
201 بازدید
کد خبر : 205798

دانلود زیرنویس فیلم The Outlaw 1943 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم The Outlaw 1943 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم The Outlaw 1943 زیرنویس فیلم یاغی یک فیلم وسترن آمریکایی محصول ۱۹۴۳ به کارگردانی هوارد هیوز و با بازی جک بوتل، جین راسل، توماس میچل و والتر هیوستون است. هیوز نیز تهیه کننده این فیلم بود، در حالی که هاوارد هاکس به عنوان یک کارگردان غیرقابل اعتبار خدمت کرد. این فیلم به

دانلود زیرنویس فیلم The Outlaw 1943 زیرنویس فیلم یاغی یک فیلم وسترن آمریکایی محصول ۱۹۴۳ به کارگردانی هوارد هیوز و با بازی جک بوتل، جین راسل، توماس میچل و والتر هیوستون است. هیوز نیز تهیه کننده این فیلم بود، در حالی که هاوارد هاکس به عنوان یک کارگردان غیرقابل اعتبار خدمت کرد. این فیلم به عنوان نقش موفقیت آمیز راسل قابل توجه است و او به عنوان یک نماد و نماد هالیوود شناخته شد. تبلیغات بعداً راسل را به عنوان تنها ستاره معرفی کرد. The Outlaw و The Ox-Bow Incident (همچنین در سال ۱۹۴۳ تولید شد) اولین فیلم‌های فهرست وسترن روان‌شناختی AllMovie هستند.

برای دانلود زیرنویس اینجا کلیک کنید

دانلود زیرنویس فیلم The Outlaw 1943 - بلو سابتایتل

زیرنویس فیلم The Outlaw 1943 کلانتر پت گرت از دوست قدیمی خود داک هالیدی در لینکلن، نیومکزیکو استقبال می کند. داک به دنبال اسب دزدیده شده خود می گردد و آن را در اختیار بیلی بچه می یابد. با وجود این، این دو تفنگ‌باز به یکدیگر علاقه نشان می‌دهند که باعث انزجار گرت می‌شود. داک همچنان سعی می‌کند تا اواخر آن شب اسبش را بدزدد، اما بیلی بیرون انبار منتظر اوست.

پس از آن، بیلی تصمیم می گیرد در انبار بخوابد و تیراندازی به سمت او شلیک می شود. او بر کمین خود غلبه می کند که معلوم می شود ریو مک دونالد، علاقه مند به عشق داک است. او می خواهد انتقام برادر مرده اش را بگیرد. گفته می شود که بچه پس از پاره کردن لباسش به ریو تجاوز می کند.

روز بعد، غریبه ای پیشنهاد می کند که به پشت به گرت شلیک کند در حالی که بچه حواس قانونگذار را پرت می کند. اما، او فقط بچه را تنظیم می کند. بیلی، مثل همیشه مشکوک، غریبه را درست قبل از شلیک گلوله به سمت خودش شلیک می کند. هیچ شاهدی وجود ندارد و گرت سعی می کند بیلی را دستگیر کند. گرت متوجه نمی شود که چه زمانی داک با بچه طرف می شود. در حالی که این زوج شروع به ترک می کنند، گرت به بیلی شلیک می کند. داک در پاسخ اسلحه را از دست او شلیک می کند و همچنین دو نفر از مردان گرت را شلیک می کند و می کشد.

داک با بیلی به خانه ریو و عمه اش، گوادالوپ فرار می کند. داک در حالی که یک توپ به دنبال آنها می‌آید دور می‌شود. به جای کشتن بچه بیهوش، ریو در عوض او را در یک ماه آینده مراقبت می کند. در زمان بازگشت داک، ریو عاشق بیمارش شده است. دکتر از اینکه بیلی دوست دخترش را دزدیده است عصبانی است. بعد از اینکه عصبانیت داک کمی فروکش کرد، بچه به او یک انتخاب می دهد: اسب یا ریو. برای ناراحتی بیلی، داک اسب را برمی‌دارد. ریو خشمگین از اینکه هر دو مرد برای حیوان بیشتر از او ارزش قائل هستند، غذاخوری های آنها را پر از شن می کند. آن دو بدون اینکه متوجه شوند سوار می شوند.

دانلود زیرنویس فیلم یاغی ۱۹۴۳ در مسیر، آنها توسط گرت و یک پوس تعقیب می شوند. این زوج حدس می‌زنند که ریو به کلانتر اطلاع داده است. داک چند مرد را از فاصله دور می کشد، اما گرت را سالم می گذارد.

زیرنویس فیلم The Outlaw 1943 - بلو سابتایتل

زیرنویس The Outlaw 1943 وقتی داک یک روز صبح از خواب بیدار می شود، می بیند که بیلی رفته و گرت منتظر است تا او را دستبند بزند و به شهر بازگرداند. با توقف در ریو، دو مرد متوجه می شوند که بیلی برای انتقام، ریو را در چشمان آب بسته است. گرت با مشکوک بودن به اینکه بیلی ریو را دوست دارد (حتی اگر متوجه نشود) و برای آزاد کردن او بازخواهد گشت، منتظر می ماند. بیلی در واقع برمی گردد و او اسیر می شود.

در راه بازگشت به شهر، آنها توسط Mescaleros متخاصم محاصره می شوند. گرت با اکراه زندانیان خود را آزاد می کند و هفت تیرشان را پس از گرفتن قولی از داک که آنها را پس می دهد و بیلی را وادار می کند همین کار را انجام دهد، برمی گرداند. آنها موفق می شوند از دست سرخپوستان فرار کنند، اما داک از احترام به قول او امتناع می کند.

همانطور که داک سعی می کند با اسبش برود، بیلی او را متوقف می کند. دو مرد تصمیم می گیرند که دوئل داشته باشند که گرت انتظار دارد بیلی در آن دوئل ببازد. با این حال، در حالی که آنها منتظر سیگنال هستند (پایان ساعتی که ساعت هشت را نشان می دهد)، بیلی متوجه می شود که داک یک دوست واقعی است و دستانش را از اسلحه هایش دور می کند. دکتر سعی می کند او را تحریک کند و زخم های جزئی در یک دست و هر دو گوش ایجاد کند، اما بچه هنوز شلیک نمی کند. این دو با هم آشتی می کنند. گرت خشمگین، با وجود نداشتن فرصت، داک را فرا می خواند. داک هیچ تلاشی برای شلیک به دوستش نمی کند و به شدت زخمی می شود. گرت متحیر است.

زیرنویس فیلم یاغی ۱۹۴۳ پس از دفن داک، گرت به بیلی پیشنهاد می دهد که هفت تیر دوستشان را بدهد. او همچنین بیلی را متقاعد می کند که اسلحه هایش را به او بدهد و می گوید که می تواند ادعا کند که بیلی در قبر است. بیلی می تواند گذشته خود را پشت سر بگذارد و شروعی تازه در زندگی داشته باشد. اما، این یک ترفند است. گرت پین های شلیک را از رولورهای داک برداشته بود. در حین مقایسه اسلحه ها، او ناخواسته یکی از اسلحه های Doc را برای خود عوض کرد، بنابراین هیچ یک از اسلحه های مردان شلیک نمی کنند. بیلی یک اسلحه ثانویه را بیرون می آورد. او به گرت دستبند می زند و قضاوت می کند که قانونگذار می گوید بیلی مرده است نه اینکه بپذیرد که بیلی او را درمانده رها کرده است. همانطور که او در حال دور شدن است، بیلی می ایستد و به عقب نگاه می کند. ریو سوار بر اسبش به او می پیوندد.

زیرنویس The Outlaw 1943 - بلو سابتایتل

زیرنویس یاغی ۱۹۴۳ در سال ۱۹۴۱، هیوز هنگام فیلمبرداری فیلم The Outlaw احساس کرد که دوربین عدالت را در مورد مجسمه جین راسل رعایت نکرده است. او مهارت های مهندسی خود را برای طراحی یک سینه بند از زیر سیم کنسولی جدید به کار گرفت تا بر چهره او تأکید کند. هیوز میله های فولادی ساختاری منحنی را اضافه کرد که به سینه بند زیر هر فنجان سینه دوخته شده و به تسمه های شانه سوتین متصل می شدند. این ترتیب باعث می‌شد که سینه‌ها به سمت بالا فشار داده شوند و بند‌های شانه سوتین از گردن دور شوند و سینه‌های او بیشتر نمایان شود. برخلاف بسیاری از گزارش های رسانه ای پس از آن، راسل در طول فیلمبرداری سوتین نپوشید. او در زندگینامه خود در سال ۱۹۸۸ گفت که سوتین آنقدر ناراحت کننده بود که مخفیانه آن را دور انداخت. او نوشت که این ابزار “مضحک” آنقدر درد داشت که فقط چند دقیقه آن را پوشید و در عوض سوتین خودش را پوشید. راسل برای اینکه هیوز متوجه نشود، فنجان ها را با دستمال کاغذی پوشاند و بند های شانه را قبل از بازگشت به مجموعه سفت کرد. او بعداً گفت: “من هرگز آن را در The Outlaw نپوشیدم، و او هرگز نمی دانست. او قرار نبود لباس مرا در بیاورد تا ببیند لباس را پوشیده ام یا نه. فقط به او گفتم که این کار را کردم.” این سوتین مشهور در موزه هالیوود به پایان رسید – شاهدی دروغین برای افسانه پوش آپ.

برچسب ها : ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها