تاریخ انتشار : جمعه 18 آذر 1401 - 18:24
159 بازدید
کد خبر : 205981

دانلود زیرنویس فیلم Yashoda 2022 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم Yashoda 2022 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم Yashoda 2022 زیرنویس فیلم هندی یاشودا یک فیلم اکشن مهیج به زبان تلوگو محصول سال ۲۰۲۲ به نویسندگی و کارگردانی هاری-هاریش است. سامانتا در نقش اصلی در کنار Unni Mukundan، Varalaxmi Sarathkumar و Murali Sharma بازی می‌کند. فیلمبرداری اصلی در دسامبر ۲۰۲۱ آغاز شد و در ژوئیه ۲۰۲۲ به پایان رسید. موسیقی

دانلود زیرنویس فیلم Yashoda 2022 زیرنویس فیلم هندی یاشودا یک فیلم اکشن مهیج به زبان تلوگو محصول سال ۲۰۲۲ به نویسندگی و کارگردانی هاری-هاریش است. سامانتا در نقش اصلی در کنار Unni Mukundan، Varalaxmi Sarathkumar و Murali Sharma بازی می‌کند. فیلمبرداری اصلی در دسامبر ۲۰۲۱ آغاز شد و در ژوئیه ۲۰۲۲ به پایان رسید. موسیقی متن فیلم توسط مانی شارما ساخته شده است، در حالی که فیلمبرداری و تدوین به ترتیب توسط M. Sukumar و Marthand K. Venkatesh انجام شده است. این فیلم در ۱۱ نوامبر ۲۰۲۲ اکران شد. یاشدا نقدهای متفاوتی دریافت کرد و از نظر تجاری در گیشه موفق بود.

برای دانلود زیرنویس اینجا کلیک کنید

دانلود زیرنویس فیلم Yashoda 2022 - بلو سابتایتل

زیرنویس فیلم Yashoda 2022 یاشودا که در زوماتو کار می کند، به دلیل نیاز به تامین هزینه های جراحی خواهرش، تبدیل به یک مادر جایگزین می شود. او را به Eva می برند، یک مرکز پیشرفته رحم اجاره ای که متعلق به دکتر Madubala است. یاشدا با تعدادی از مادران جایگزین دوست می شود و با آنها وقت می گذراند. همه آنها متوجه می شوند که هر یک از آنها فقیر هستند و به پول نیاز دارند.

در همین حال، پلیس محلی به بررسی تصادف سرمایه دار تجاری، شیوا ردی، و دوست دخترش، آروشی می پردازد. آنها استنباط می کنند که این یک قتل از پیش برنامه ریزی شده بوده است و پلیس واسودووا IPS را برای هدایت تحقیقات منصوب می کند. او متوجه می شود که آروشی یک مدل بوده و ایمیل ها، نامه ها و پیامک های او را چک می کند. او متوجه می شود که دوستش به آروشی توصیه کرده است که یک برند آرایشی خاص را تبلیغ نکند، زیرا حاوی مواد شیمیایی مضر است. واسودووا و تیمش به ملاقات دوست آروشی می روند، اما متوجه می شوند که او دو روز پیش به قتل رسیده است. واسودوا نمونه ای از لوازم آرایشی را از خانه خود بازیابی می کند و با مرگ اولیویا، هنرپیشه فقید هالیوود که هنگام فیلمبرداری صحنه افتتاحیه فیلم جدیدش کشته شد، ارتباط پیدا می کند. هنگامی که صاحب برند لوازم آرایشی را بررسی می کند، متوجه می شود که وزیر مرکزی، Giridhar، صاحب امتیاز ثبت اختراع است.

دانلود زیرنویس فیلم هندی یاشودا ۲۰۲۲ پس از حمله مردان ناشناس، واسودوا متوجه می شود که ۱۲۲ مدل ظرف ۶ ماه وارد هند خواهند شد. او متوجه می شود که یک مدل، النا، قبلاً وارد شده است. واسودف به همراه تیمش و کمیسر پلیس، بالرام، او را به جنگلی تعقیب می کنند، اما آنها توسط قبایل محلی دستگیر می شوند. یاشودا به ایوا مشکوک می شود، زیرا متوجه می شود که دوستانش، کژال و لیلا، پس از تحمل درد زایمان و تحت عمل جراحی ناپدید شده اند. او در کمال تعجب متوجه می شود که ایوا در شهر واقع نشده است، اما در واقع با استفاده از یک پروژکتور زنده به مادران جایگزین نشان داده شده است. یاشودا بعداً مخفیانه وارد منطقه ۲ می شود، جایی که با جنی، یک جانشین همکار، که بارداری خود را جعل می کند و یکی از اعضای مرکز اوا است، مبارزه می کند. او سعی می کند یاشودا را بکشد، اما یاشودا موفق می شود او را بکشد. پس از آن، یاشودا جعبه‌های زیادی را پیدا می‌کند که حاوی کودکان مرده است و مادران جانشین اتاق دارایی‌ها هستند که در آن جسد کژال و لیلا را پیدا می‌کند.

زیرنویس فیلم Yashoda 2022 - بلو سابتایتل

زیرنویس Yashoda 2022 یاشودا از دکتر گوتهام که در ایوا کار می‌کند کمک می‌گیرد، اما گوتهام او را ناک اوت می‌کند و او را نزد دکتر مادوبالا می‌برد. مادوبالا فاش می‌کند که از بیماری رنج می‌برد که منجر به از دست دادن زیبایی‌اش و پیری شد، اما گوتهام با تولید دارویی که بیماری او را درمان می‌کرد به او کمک کرد. با این حال، این دارو تنها یک راه حل موقت است و اثرات آن تنها ۶ ماه باقی می ماند. Giridhar که معلوم می شود شوهر Madubala است، به او می گوید که یک داروی جدید اختراع کند، با بودجه تحقیقات او. مادوبالا و گاوتام در حال حاضر با سرمایه گذاران خود جلسه ای برگزار می کنند، در حالی که فیلم زنده این جلسه را به یاشودا که در اتاقی جداگانه اسیر است، نشان می دهند. این دو فاش می کنند که پلاسمای موجود در جنین ماده مخفی مورد استفاده برای اختراع دارو است و با پرداخت پول زنان فقیر را برای تبدیل شدن به مادر جایگزین استخدام می کنند. پس از ایجاد دردهای کاذب زایمان و انجام سزارین، جنین را خارج می کنند، زنان را با احتیاط می کشند و پلاسما را بازیابی می کنند.

آنها در نهایت این دارو را ساختند و به زنان ثروتمند، عمدتاً مدل‌ها، مدیران عامل و بازیگران زن فروختند. آنها همچنین فاش می‌کنند که اولیویا به دلیل تداخل دارو و دارو درگذشته است. آنها آروشی و شیوا ردی را در این تصادف کشتند، زیرا او متوجه شد که مارک لوازم آرایشی نیز حاوی همان دارو است و آنها را به افشای آن تهدید کرد. در جنگل، واسودووا و تیمش متوجه می‌شوند که بالرام با مادوبالا و گاوتام هم‌آهنگ است. واسودووا و تیمش را به لانه می آورند تا آنها را بکشند. در ایوا، یاشودا متوجه می شود که مرکز در یک جنگل واقع شده است، و موفق می شود از طریق خروجی اضطراری فرار کند، اما گوتهام او را برمی گرداند. گاوتام با بالرام که واسودووا و تیمش را به زور اسلحه نگه داشته است، تماس ویدیویی برقرار می کند. با این حال، گاوتام نیز به نوبه خود توسط یاشودا در معرض اسلحه قرار می گیرد. مشخص شد که یاشودا در واقع یک کارآموز ماهر IPS است که مخفیانه در Eva است. علیرغم اینکه رئیس آکادمی بود، مجبور شد پولی را ترتیب دهد تا به نیروی پلیس بپیوندد.

یک روز، یاشودا از ناپدید شدن خواهرش، بریندا باخبر می شود و متوجه می شود که او یک مادر جانشین شده است تا پول را برای او ترتیب دهد و به اوا برده شد. یاشودا برای یافتن او تبدیل به یک مادر جایگزین شد و همه چیز را از ابتدا برنامه ریزی کرد. دعوا شروع می شود، جایی که یاشودا غول ها و گاوتام را شکست می دهد، اما به شکم ضربه می زند و منجر به مرگ جنین می شود. در همین حال، واسودووا و تیمش قبایل را شکست داده و بالرام را می کشند. یاشودا با جانشینان همکار خود ملاقات می کند و در مورد بریندا می پرسد اما هیچ اطلاعاتی در مورد او به دست نمی آورد.

زیرنویس فیلم هندی یاشودا ۲۰۲۲ مادوبالا سعی می کند با هلی کوپتر فرار کند، اما یاشودا موفق می شود او را متوقف کند. مادوبالا فاش می‌کند که او نیز باردار بوده است، اما جنین خود را با سقط جنین قربانی کرده است تا زیبایی و تحقیقات خود را بهبود بخشد. زن ها با اطلاع از چهره واقعی مادوبالا و فعالیت های او عصبانی می شوند و او را از صخره هل می دهند و او را می کشند. گوتهام سعی می کند فرار کند، اما توسط واسودووا و تیمش گرفتار می شود. یاشدا بریندا را پیدا می کند که درد زایمان دارد. زن‌ها دور هم جمع می‌شوند و یاشودا را در به دنیا آوردن فرزند بریندا یاری می‌کنند. پس از آن، دست داشتن گیردار نیز در این رسوایی فاش می شود و دستگیر می شود.

زیرنویس Yashoda 2022 - بلو سابتایتل

یاشدا نقدهای متفاوتی از سوی منتقدان و تماشاگران دریافت کرد. Neeshitha Nyayapathi از The Times of India به این فیلم ۳.۵ از ۵ ستاره داد و نوشت: “Yashoda فیلمی است که می‌توان این آخر هفته را تماشا کرد، اگر به دنبال چیزی فراتر از کرایه معمولی ماسالا یا داستان‌های عاشقانه هستید.” پریانکا ساندار از Firstpost به این فیلم امتیاز ۲.۷۵ از ۵ ستاره داد و نوشت: “سامانتا در یاشودا فوق العاده است که در واقع در پیچ و تاب های تکان دهنده خود لنگ می زند”. Manoj Kumar R از ایندین اکسپرس به این فیلم امتیاز ۲ از ۵ داد و نوشت: «تصویر فیلم با بازی سامانتا که باورهای زیادی دارد، از بین می‌رود». Sowmya Rajendran از The News Minute به این فیلم امتیاز ۲.۵ از ۵ ستاره داد و نوشت: “Yashoda با نزدیک شدن به پایان فیلم، انتهای بسیار کمی دارد و بیننده را ناراضی می کند”.

برچسب ها : ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها