تاریخ انتشار : دوشنبه 20 دی 1400 - 11:52
171 بازدید
کد خبر : 188681

درخشش ۱۰ گیلانی در دوسالانه ملی هنرهای تجسمی «آفرینش»

درخشش ۱۰ گیلانی در دوسالانه ملی هنرهای تجسمی «آفرینش»

ایسنا/گیلان مدیرکل کانون پرورش فکری گیلان گفت: هشتمین دوسالانه ملی هنرهای تجسمی«آفرینش» کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان با درخشش ۱۰ گیلانی همراه شد. سید جلیل میرعظیمی در گفت وگو با خبرنگاران، اظهار کرد: هشتمین دوسالانه ملی هنرهای تجسمی «آفرینش» کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در چهار رشته نقاشی، سفال‌گری، خوش‌نویسی و عکاسی با معرفی ۱۰

درخشش ۱۰ گیلانی در دوسالانه ملی هنرهای تجسمی «آفرینش»

ایسنا/گیلان مدیرکل کانون پرورش فکری گیلان گفت: هشتمین دوسالانه ملی هنرهای تجسمی«آفرینش» کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان با درخشش ۱۰ گیلانی همراه شد.

سید جلیل میرعظیمی در گفت وگو با خبرنگاران، اظهار کرد: هشتمین دوسالانه ملی هنرهای تجسمی «آفرینش» کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در چهار رشته نقاشی، سفال‌گری، خوش‌نویسی و عکاسی با معرفی ۱۰ گیلانی به عنوان برگزیده و شایسته تقدیر به نقطه پایانی رسید.

وی افزود: در مجموع ۲۹۳۹ اثر در چهار رشته نقاشی، سفال‌گری، خوش‌نویسی و عکاسی، به دبیرخانه هشتمین دوسالانه ملی ارسال شد و در آن میان ۱۱۴ اثر به عنوان برگزیده و ۱۱۶ اثر شایسته قدردانی شناخته شدند.

مدیرکل کانون پرورش فکری گیلان تصریح کرد: گروه داوری رشته نقاشی شامل «نادر موسوی فاطمی»، «معصومه فاضلی مقدس» و «ندا محققی» در گروه سنی «نونهال» ۹+ مریم احتسابی از مرکز فرهنگی هنری کانون رودسر را به عنوان برگزیده و در گروه سنی «نونگاه» ۱۲+ زینب حسین‌پور از کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان کوچصفهان را شایسته تقدیر اعلام کرد.

میرعظمیی با بیان اینکه هیئت داوری بخش «سفال‌گری» شامل «عبدالعظیم آذرخیل»، «هدی محسنی» و «نغمه معنوی‌راد» نیز آوا عاشوری و یاسمن باباپور از مرکز فرهنگی هنری کانون لنگرود و درسا حسین‌زاده از کانون پرورش فکری شهرستان رودسر را برگزیده گروه سنی «نونگاه» ۱۲+ دانست، ادامه داد: فاطمه ربیعی از مرکز فرهنگی هنری لاهیجان و بیتا رجب‌زاده از کانون پرورش فکری لنگرود نیز در همین گروه سنی شایسته تقدیر شناخته شدند.

وی اضافه کرد: داوران این بخش همچنین حلما نوروزی از مرکز فرهنگی هنری رودسر را در گروه سنی «نونهال» ۹+ و آیلین اثنی‌عشری را در گروه سنی «نوجوان» ۱۵+ به عنوان شرکت‌کننده شایسته تقدیر بخش معرفی کردند.

مدیرکل کانون پرورش فکری گیلان خاطرنشان کرد: در رشته «خوش‌نویسی» نیز گروه داوری متشکل از  «ربابه حسین‌پور»، «عطیه رستمی‌زاده » و «عارفه هدایت» نگار غلام‌دوست از مرکز فرهنگی هنری رضوانشهر را برگزیده هشتمین دوسالانه هنرهای تجسمی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان معرفی کرد.

وی یادآور شد: هشتمین دوسالانه ملی هنرهای تجسمی «آفرینش» از سوی اداره‌کل آفرینش‌های ادبی و هنری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان برگزار ‌می‌شود.

به گزارش ایسنا، «زهرا طاهری‌نیا» مربی‌گری اعضای برگزیده بخش سفال‌گری را برعهده داشت و «هلاله حسن‌زاده» و «مائده شالچیان» نیز هدایت اعضای فعال در عرصه نقاشی و «مژگان سیفعلی‌نژاد» نیز مربی‌گری عضو برگزیده بخش خوش‌نویسی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان گیلان را عهده‌دار بودند.

انتهای پیام

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها